Aktualitātes

39476

Interesants pasākums smukajā pilsētā
02.11.2013


Laba vēsts atskrējusi no smukā Tukuma: pilsētas bibliotēkas jaunajās telpās tiek rīkots Tukuma atklātais čempionāts krustvārdu mīklu risināšanā. Čempionāta idejas autore un galvenā organizatore Dace Brakmane sola vērtīgas balvas, ko sarūpējusi Tukuma novada pašvaldība. Pasākumu metodoloģiski un organizatoriski atbalsta Latvijas Erudītu līga, ar mīklām un vēl šo to – žurnāls „Mezgls”.

Čempionāts norisināsies 2013. gada 2. novembrī Tukumā, Šēseles ielā 3 (pilsētas centrā blakus tirgum un Tukuma novada pašvaldības ēkai). Sākums pulkstens 11.30. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās: e-pasts dace.brakmane@inbox.lv vai pa telefoniem 63182154, 25998944 līdz 1. novembrim (ieskaitot). Sīkāk un plašāk ar  norises kārtību Jūs varat iepazīties čempionāta nolikumā.

Par sabiedrisko transportu. Rīdziniekiem un jūrmalniekiem visērtākā un parocīgākā satiksme ir ar elektrisko vilcienu, kas no Rīgas Pasažieru stacijas atiet 9.20, stacijā Tukums-1 pienāk 10.41. Atpakaļceļā uz Rīgu visdrīzāk derēs vilciens 16.38. No stacijas Tukums-1 līdz norises vietai kājām jāiet apmēram 20-25 minūtes. Pārējos laikus, virzienus un sabiedriskā transporta veidus var papētīt internetā.

Kaut arī šī negaidītā vēsts ir atnākusi diezgan pavēlu, tomēr aicinām LEL biedrus un citus interesentus ar savu ierašanos pagodināt tukumniekus. Esam pārliecināti, ka 2. novembra vakarā Jūs nebūsiet vīlušies!

LEL valde
      Atpakaļ