Aktualitātes

40280

Galvenā pasākuma gaidās
25.11.2013


Nemanot pietuvojies sezonas vidus un līdz ar to arī galvenais Latvijas erudītu līgas pasākums - Ivara Turovska atklātais individuālais čempionāts. Tas šajā sezonā būs jau sestais un, kā vienmēr, sastāvēs no divām daļām: priekšsacīkstēm un fināla.

Sīkāk ar individuālā čempionāta norisi Jūs varat iepazīties tā nolikumā. Īpašs atgādinājums potenciālajiem priekšsacīkšu dalībniekiem, sevišķi brīvo profesiju pārstāvjiem un pensionāriem: pasākums notiks decembra pirmajā sestdienā 7. decembrī, nevis ierastajā mēneša otrajā sestdienā. Šogad ar Ministru Kabineta rīkojumu Nr. 195 darba diena no pirmdienas, 2013. gada 23. decembra, pārcelta uz sestdienu, 2013. gada 14. decembri.

Kopumā 7. decembra nodarbību diena solās būt ļoti piesātināta. Pēc individuālā čempionāta priekšsacīkšu nodarbības paredzēti arī citi interesanti pasākumi.

Pirmkārt, neoficiāli papildkonkursiņi ar neiztrūkstošo „Prozit”.

Otrkārt, novembra nodarbības izcilnieku apbalvošana, pie tam labākie konkursa par ASV punktu guvēji saņems Tēvoča Sema sarūpētās balvas.

Treškārt, Anglijā pabijušais Uldis Apsalons sola pastāstīt un parādīt kaut ko interesantu par aizjūras karalistē piedzīvoto.

Ceturtkārt, iespējamā kopsapulce, kurā vajadzētu apspriest ar t.s. strīdus komisiju saistītos neskaidros jautājumus. Tas ir mans personīgais lūgums noturēt šādu sapulci: neoficiāls - kā LEL biedra, oficiāls - kā LEL galvenā tiesneša. Sīkāk par to esmu izsacījies forumā. Lūdzu izlasīt, izteikt savus viedokļus un, galvenais, pieņemt kaut kādus konkrētus lēmumus!

Uz tikšanos 7. decembrī Rīgā, Meža ielā 1 kādu laiciņu pirms vienpadsmitiem!

LEL galvenais tiesnesis Viktors Insbergs
      Atpakaļ