Forums

Atpakaļ

Turovska ceļojošā balvaPaldies Uldim par interesanto atlases konkursu! Mans rezultāts bija stipri zem 50%, tālab nolēmu papildināt zināšanas ar pareizajām atbildēm un sāku meklēt atbildes internetā. Jautrākais bija piedzīvojums ar vasa- un gvasa-kakām: ja uz pirmo bija pat 149 atsauces (kaut arī nevienā nebija norādes uz mērcēm), tad uz otro veselas divas, bet nekur abas daļas nebija kopā! Savulaik man testa uzdevumā bija republika, kura pirmā atzinusi Latvijas neatkarību, par kuru vienīgā informācija izrādījās vienīgi Balvu rajona avīzē, un kopš tā laika cenšos visu pārbaudīt daudz rūpīgāk.
Vēl pāris neprecizitāšu: no Rīgas nemaz nevar izbraukt pa A9 ceļu, jo tas sākas no A5 ceļa uz Babītes un Mārupes novadu robežām; inulīns ir sastāvdaļa pavisam sešos Latvijas kultūraugos: cigoriņos, dālijās, pienenēs (arī tās audzē eksportam), sīpolos, ķiplokos un puravos. Beidzot nedaudz nenopietni: ja zoologiem grūti atšķirt abas ežu sugas, kā tas izdodas ežiem?


Rakstu ievietoja: Turovska ceļojošā balva
     Komentēt ->

Nav neviena komentāra


Atpakaļ

Komentēt:

vārds:

[b]text[/b] text; [i]text[/i] text [url]http://testlink.lv[/url] http://testlink.lv; [img]http://testlink.lv/bilde.jpg[/img]


Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA