Forums

Atpakaļ

Erudītu līgas lapaIk pa laikam veru vaļā eruditi.lv cerībā ieraudzīt kaut ko jaunu, arī atrast kaut ko, kas jau piemirsies, bet nekā: rezultāti parādās gliemeža tempos (manā federācijā slikts darbs ir, ja rezultāti nav internetā divu stundu laikā pēc sacensību beigām; saprotu, ka mums tas nav reāli, bet ar pāris dienām būtu jāpietiek), senākie dati kaut kur pazūd un nav vairs atrodami un vispār - priekš kam tāda lapa, ja neko nevar atrast?


Rakstu ievietoja: Atis Rukšāns
     Komentēt ->
Anita Zaļaiskalne
Datums: 2015-11-13


Labdien,
Par erudītu sacensību rezultātiem - centīsimies laboties un ievietot ātrāk. Vienīgais attaisnojums kavējumam man kā prezidentei un Uldim - tas nav mūsu pamattdarbs un ir situācijas, kad citi pienākumi jāveic ātrāk.
Kas attiecas uz senākiem datiem atrašanu vai ātrumu, tad vienu brīdi bija problēmas, pēc paziņošanas mājas lapas uzturētājiem kļūmes ir novērstas. Brīdī kad rakstu atbildi, izmēģināju, arhīva ziņas veras, viss notiek pietiekami ātri.

Anita Zaļaiskalne.

Solveiga
Datums: 2015-12-20

Šogad jau laikam individuālā čempionāta rezultāti nebūs... Dīvaini, likās, ka tas tač' nav centralizētais eksāmens, kam vairāk kā mēnesi jāgaida novērtējums.

Ārija Vāciete
Datums: 2015-12-21

Domāju, ka erudītu līgas biedriem ir kāda kopīga, ļoti raksturīga īpašība - AZARTS. Un azartiskam cilvēkam zūd prieks, ja tik ilgi jāgaida rezultāti. Ļoti labi saprotu, ka brīvā laika pietrūkst, ka tas nav pamatdarbs, ka ir daudz pienākumu. Saprotu, bet - prieks zūd, "rūgtums paliek" (rūgtums - tas no vecas anekdotes), nav vairs tā burvīgā spēles momenta.
Un vēl - visu sacensību rezultātiem būtu jāparādās šeit; http://eruditi.lv/index.php?p=10656&lang=1683&pp=15332, nevis kaut kur pa vidu aktualitātēm. Rezultātu sadaļā no šīs sezonas ir tikai oktobris.
Nākamais - par uzdevumiem, kā mēs tos varam atrast līgas mājas lapā. Tur aktuāla vēl joprojām ir 16.sezona. Kāda ir tagad? Laikam 19., palabojiet lūdzu, ja es kļūdos. Manuprāt, uzdevumiem (un atbildēm) būtu jābūt redzamiem jau sacensību dienā, plkst.11.30, lai tie, kuri netiek uz nodarbību, varētu sevi pārbaudīt un tā vismaz neklātienē būt ar pārējiem.

Uldis
Datums: 2015-12-21

Atvainojos repliku rakstītājiem un pārējiem erudītiem par lēniem rezultātiem, jo arī mani studenti pēdējā nedēļā pirms svētku brīvlaika sarakstīja ļoti daudz pārbaudāma materiāla. Šobrīd 12.decembra rezultāti ir sasummēti. Apsveicu finālistus ar panākumu, un novēlu, lai jums arī 9.janvārī izdodas parādīt savas labākās zināšanas! Apsveicu arī pārējos čempionāta dalībniekus ar labu rezultātu, ar spēju apvienot veiksmi un intuīciju ar prātu! Novēlu jaukus svētkus - ziemas saulgriežus, Kristus dzimšanu un Jauno gadu!
Piekrītu priekšlikumam, ka rezultātu sadaļā vēlams redzēt visus šīs sezonas rezultātus. Nepiekrītu priekšlikumam, ka sacensību laikā uzdevumiem ar atbildēm jābūt jau internetā- mūsu tehnikas laikmetā kādam var uzrasties kārdinājums izmantot to kā individuālu priekšrocību.

Ārija Vāciete
Datums: 2015-12-21

Paldies! Taisnība, ar kārdinājumiem varētu rasties problēmas, jo cilvēks ir grēcīgs. Un tomēr - būtu skaisti, ja uzdevumi ar rezultātiem mājas lapā būtu atrodami jau nodarbības dienas vakarā. Paskaidrošu, kāpēc. Parasti manas zināšanas ir viduvējas (lai neteiktu - vājas). Un ļoti gribas vēlreiz pārskatīt neskaidrības, pameklēt vēl kādu informāciju par iepriekš nezinātām lietām (piem., par kādu gleznā attēlotu Zviedrijas karali, kurš miris laikam jau 36 gadu vecumā) - bet tas ir jādara drīz, cik ātri vien var. Mūsdienās tās informācijas ir tik daudz, ka .... nu, "atdzisusi zupa" te nederēs.
Un vēl - mana vedekliņa uz nodarbībām netiek, jo mazs bērniņš. Un iedomājieties situāciju - es pārbraucu mājās, pirmais jautājums: "Nu, kādi bija uzdevumi?" Ko es varu atbildēt? Iespaidi ir sablīvējušies tik ļoti un dusmas/kauns par savu nezināšanu tik liels, ka varu nosaukt vien kādus 10 jautājumus labākajā gadījumā. Bet, ja uzdevumi būtu atrodami uzreiz mājas lapā, viņa taču varētu sevi pārbaudīt neklātienē, mēs smuki salīdzinātu savas zināšanas/to trūkumu, mēs pameklētu vēl kādus faktus par jaunu tēmu. Kaut kā tā. Dzīve kļūtu vēl skaistāka!Atpakaļ

Komentēt:

vārds:

[b]text[/b] text; [i]text[/i] text [url]http://testlink.lv[/url] http://testlink.lv; [img]http://testlink.lv/bilde.jpg[/img]


Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA