Forums

Atpakaļ

Latviešu erudītiFinālsacensības noteikti bija ļoti interesantas, tomēr uzskatīju par pareizāku darīt savus darbus, nevis vērot no malas, jo jūtos aizvainots: arī pensionārs var plānot savus darbus gadu uz priekšu (atšķirīgi no valdības, kura samaina darba dienas velns zina, kad), un kāpēc man jau otro gadu pēc kārtas būtu jāmaina mani plāni? Ja palūkotos mūsu erudītu līgas sarakstos (es gan tos nepārzinu), tad, manuprāt, vairums ir manos gados... Ar ko es esmu sliktāks par tiem, kuri vēl turpina darbu un ir spiesti sekot valdības lēmumiem? Varbūt nākamgad lai viņi paliek "aiz borta"? Es līdz šim vēl neesmu atradis nekādu pamatojumu no erudītu līgas puses regulāro sanākšanas dienu maiņai - liekas, ka tas tiek izlemts vienpersonīgi, bez pārējo aptaujāšanas. Labprāt uzklausītu arī pārējo domas.


Rakstu ievietoja: Atis Rukšāns
     Komentēt ->

Datums: 2014-01-23


Cien. Rukšāna kungs!
Jūtu Jums līdz, ka LEL nodarbību grafika izmaiņu rezultātā (acīmredzot tiek domāts decembra nodarbības datums) Jūs nevarējāt piedalīties individuālā čempionāta priekšsacīkstēs. Tomēr, lai gan laba tiesa LEL biedru ir pensijas vecumā, tomēr sacensību organizētājiem ir jāņem vērā izmaiņas darba dienu datumos, ko nosaka valsts. Tie, starp citu, arī ir zināmi visam gadam uz priekšu. Pirmais iemesls tam. ka LEL nodarbība decembrī bija pārcelta, ir telpu jautājums - RTU auditorija mūsu rīcībā ir sestdienā kā brīvdienā. Otrs iemesls - LEL galvenais tiesnesis, LEL prezidente, LEL goda prezidents patlaban ir strādājošas personas un spiestas ievērot valsts noteiktās pārceltās darba dienas.
Cieņā,
Anita Zaļaiskalne.

UldisA
Datums: 2014-01-28

Piekrītu, nav labi, ja cilvēkam, kas cenšas saplānot svarīgas lietas, neizdodas savietot visus vaļaspriekus galvenokārt tikai tāpēc, ka nobīdās darbadienas. Nezinu visus mehānismus, bet iespējams, vēl cēlonis ir atšķirīgas gada fāzēs - Erudītu līga savu gadu plāno augustā, un Ministru kabinets apstiprina dienu pārcelšanas apmēram pusotru gadu uz priekšu. Piemēram, svaigākais MK rīkojums izdots 2013.gada 25.jūnijā par pārbīdēm 2014.gadā, un līdz 25.jūnijam tās vēl nebija pārbīdes bet tikai hipotēzes. Tātad te darbdiena sestdienā 10.maijs parādās mazāk kā gadu pirms šīs dienas. Ar otru pārcelto dienu novembrī tā distance ir lielāka.
Negribētos piekrist priekšlikumam LEL nodarbību noturēt darba sestdienā, jo strādājošie + strādājošie pensionāri ir liela vai pat lielākā puse biedru. Un tādas problēmas kā Atim rodas reti un reti kuram. Un lai to nogludinātu, jau sen LEL sezonas kopvērtējumam pieņemams, ka dalībnieks ir izlaidis vienu vai divas spēles. U.ApsalonsAtpakaļ

Komentēt:

vārds:

[b]text[/b] text; [i]text[/i] text [url]http://testlink.lv[/url] http://testlink.lv; [img]http://testlink.lv/bilde.jpg[/img]


Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA