Aktualitātes

INFORMĀCIJA PAR ERUDĪCIJAS SPĒLĒM TV UN RADIO
30.09.2011


No oktobra Latvijas TV kanālos skatāmi erudīcijas konkursi

# Pēc vasaras brīvdienām jau atgriezies VIP jeb veiksme-intuīcija-prāts (LTV-1, ekrānos pirmdien 21.15 ar atkārtojumu trešdienās plkst.13.00.

http://www.ltv1.lv/lv/raidijumi/izklaide/VIP-Veiksme-Intuicija-Prats/ Tā ir divu komandu sacensība 10 jautājumu distancē. Bieži apstiprinās (bet ne vienmēr), ka trīs galvas gudrākas nekā viena, tāpēc spēle ir pietiekami saistoša. Liekas, gan  spēlētāji, gan skatītāji jau pieraduši pie savdabīgās punktu skaitīšanas uz leju.

# LNT Prāta banka agrāk saturiski, tagad oficiāli pārveidojusies par Eiropas prāta banku un skatāma sestdienās dienā 12.20. Es pats vēl neesmu skatījis, arī LNT internetlapā papildus informāciju neatradu.

# Ilgi gaidītais TV3 šovs „Paņem 100 000 ... ja vari” pirmoreiz būs skatāms sestdien 1.oktobrī plkst.20.20. Noprotams, arī citus sestdienas vakarus. Tā vadītājs būs plašākai sabiedrībai nezināmais Edgars Ludāns. Papildinfo http://www.tv3.lv/panem . Mājaslapā reklamēts, ka pie 100KЄ varēs tikt pavisam viegli, un uz to esot pieteikušies ap 2500 kārotāju. Pieļauju, ka uz iepriekš minētām citām viktorīnām pretendēt kā dalībniekam cerīgāk.

Radio raidījumi

# Radio raidījumā “Lieliskais piecnieks” nupat noslēdzies pirmais jeb pamatlīmenis. Jauniem dalībniekiem uz pieteikšanos būs jāpagaida vairāki mēneši. Toties klausītājiem labāk, jo 2.līmenī atlasīta gudrākā puse, tātad spēles saturīgākas. Atgādinu, raidījums dzirdams LR-1 svētdienās 14.05 ar atkārtojumu ~01.15 naktī pēc svētdienas, bet mūsu modernajā laikmetā to var klausīties internetā jebkurā ērtā laikā (pēc īstās pārraides):   www.latvijasradio.lv/ --> Radio1 --> Programmas un arhīvs --> (datums) --> (laiks 14.05).  RL5 ir sava sadaļa Draugos, bet tur svaiga informācija parādās reti.

LEL galvenais tiesnesis
Uldis Apsalons 
      Atpakaļ