Aktualitātes

104492

Puteņu mēnesī
28.01.2019


Pēc iepriekšējas norunas 22. sezonas 4. nodarbībā LEL galvenais tiesnesis Uldis Apsalons paņēmis radošo atvaļinājumu, tāpēc sacensības vadīs šo rindu autors un Dainis Sūna. Kas Jūs, cienījamie dalībnieki, sagaida 9. februārī? Būs divi konkursi. Sāksim ar attēlu, pareizāk sakot, ar audiovizuālo konkursu “Melomāniem”, kas tapis radošā sadarbībā ar Sanitu Punculi. Tā 30 jautājumi būs veltīti mūzikai: no Baha un Bēthovena līdz Bumbierei un Busulim, no operas un simfonijas līdz disko un šlāgerim.  33. jautājumu konkursā “Pa vienam burtam” katrs no 33 latviešu alfabēta burtiem būs pirmais burts atbildē.

Bez tam, kā vienmēr, ikgadējā krustvārdu mīklu risināšanas čempionāta priekšvakarā, pastiprināta vērība veltīta  krustvārdu mīklām: Dainis Sūna sola sagādāt trīs – vienu apjomīgu, divas – mazākas.

Pēc nodarbības Juris Krustiņš aicina kolektīvi apmeklēt interesantu izstādi mākslas muzejā “Rīgas birža”. Izstādes nosaukums “Boriss Lurje un NO!art”. Vēlams, lai grupā būtu vismaz 10 cilvēku, - tad izstādes apmeklējums ir bez maksas.

Tātad, tiekamies 2018./2019. gada sezonas kārtējā nodarbībā 9. februārī Rīgā, Meža ielā 1, 301. auditorijā. Sākums, kā vienmēr, 11.00, pieteikšanās pusstundu pirms tam.

Viktors Insbergs 
      Atpakaļ