Aktualitātes

80988

Nodarbība Gajas zīmē
15.09.2017


Pēc vasaras atpūtas zīmīgā datumā (09.09.) sākās LEL 21. sezona. Kā jau iepriekš tika solījis galvenais tiesnesis, risināmo uzdevumu tematika bija veltīta ģeogrāfijai, pie kam visai plašā spektrā. Vispirms bija jāatpazīst cilvēka roku radītie pasaules brīnumi, kas, protams, atrodami tepat uz mūsu planētas. Tad sekoja LEL nodarbībās vēl nebijis, bet komandu prāta spēļu aprindās pazīstams uzdevums ar secinājumu, kas izriet no pareizajām atbildēm. Tiem, kuriem izdevās noskaņoties uz uzdevuma sastādītāja, šajā gadījumā, Viktora, domu gājiena viļņa, secinājums nāca viegli.

Pēc īsa starpbrīža un informācijas par LEL komandu turnīra norisi šajā sezonā, krustvārdu mīklu cienītāji tika arī pie mīklas risināšanas, tā šoreiz – par nesenām aktualitātēm. Un tad atkal pie ģeogrāfijas – četru līmeņu tests ar iespēju ne vien iegūt punktus, bet arī zaudēt tos, atbildot nepareizi.

Cīņa par pirmo vietu izvērtās gana sīva un ar viena punkta pārsvaru pirmajā nodarbībā uzvarēja Ojārs Kaņepājs, otrajā vietā atstājot pagājušās sezonas čempionu Rudolfu Benzi. Sveicam uzvarētāju!

Pirmās nodarbības rezultāti atrodami sadaļā LEL nodarbības/Rezultāti, bet sadaļā LEL nodarbības/uzdevumi publicēts lielais ģeogrāfijas tests (vienā failā tikai tests, otrā – ar pareizajām atbildēm).

Uz tikšanos otrajā nodarbībā jau oktobrī!

 LEL valde
      Atpakaļ