Aktualitātes

44983

Mēs tiksimies maijā
12.05.2014


„Mēs tikāmies martā, / Kad pūpoli zied ...” – tā vairāk kā piecdesmit gadus atpakaļ dziedāja Edgars Zveja. Pārfrazējot Edgaru Zveju, Raimondu Paulu un Alfrēdu Krūkli, gribas dziedāt: „Mēs tiksimies maijā, / Kad ievas vēl zied ...”! Jā, šomēnes mēs tiksimies vēl divas reizes: 17. maijā tradicionālajā LEL komandu čempionātā un 24. maijā – pirmajā oficiālajā Baltijas komandu erudīcijas čempionātā. Par otro pasākumu sīkāka informācija būs mazliet vēlāk.

Par komandu čempionātu. Tā kā tas šoreiz būs cita pasākumā ēnā, tad netiek plānota pārāk plaša tā programma un nekādas novitātes netiks piedāvātas. Piebildīsim tikai, ka uzsvars jautājumu tēmās tiks likts uz Latviju.

Sīkāk ar komandu čempionāta plānoto norisi jūs varat iepazīties klātpievienotajā  nolikumā.

Pasākuma starplaikā paredzēta arī tāda svarīga lietā kā Latvijas izlases komandu galīgā sastāva noteikšana Baltijas komandu čempionātam. Pārējie starplaiki, protams, paredzēti dažādiem vēdera priekiem un prieciņiem.

Aicinām LEL biedrus, kā arī citus interesentus aktīvi apmeklēt mūsu pasākumu. Lūgums citiem interesentiem, kas grib būt čempionāta dalībnieku skaitā, savlaicīgi nokomplektēt komandas vismaz 4 cilvēku sastāvā! Kā jau visi citi šīs sezonas pasākumi, komandu čempionāts norisināsies Rīgā, Meža ielā 1 sākot no plkst. 10.00.

Beidzamais atgādinājums: kā vienmēr būs interesanti!

LEL valde
      Atpakaļ