Aktualitātes

80551

Mafijai parādā jeb uzsākot 21. sezonu
29.08.2017


Gandrīz pagājusi vasara, atzīmēta LEL 20. gadu jubileja, aizvadīti daudzi citi ar erudīciju un prāta aktivitātēm saistīti pasākumi, klāt 21. (kāds skaists skaitlis!) sezona. Kas gaidāms šai sezonā?

Principiālu izmaiņu sezonas norisē nebūs. Sezonas nolikums (skat. http://www.eruditi.lv/dokumenti) gandrīz tāds pats kā  iepriekšējā gadā. Turēsimies pie jau gadiem pārbaudītām vērtībām: konkursiem, testiem, krustvārdu mīklām, krustvārdu čempionāta, individuālā čempionāta. Nelielas izmaiņas komandu sacensību norisē un kārtībā – par to sīkāk uzzināsiet jau septembra nodarbībā.

Kāpēc tāds draudīgs virsraksts par parādu draudīgai organizācijai? Neuztraucieties, ir runa par pasaulē labsirdīgāko mafiju – ģeogrāfu mafiju un parāds ir mans solījums iepriekšējā sezonā vairāk vērības piegriezt ģeogrāfiska rakstura konkursiem. Solījums netika pilnā mērā izpildīts, tāpēc šosezon nu tiešām labošos: jau pirmajā nodarbībā būs liela apjoma ģeogrāfisks konkurss. Vēl būs tradicionālais un kārtējais Sanitas Puncules attēlu konkurss, kā arī LEL vēsturē vēl nebijuša tipa konkurss. Dainis Sūna sola sarūpēt vienu lielu vai divas mazāka apjoma krustvārdu mīklas.

Tātad, tiekamies jaunās 2017./2018. gada sezonas pirmajā nodarbībā 9. septembrī Rīgā, Meža ielā 1, 301. auditorijā. Sākums, kā vienmēr, 11.00, pieteikšanās pusstundu pirms tam.

LEL tiesnesis V.Insbergs
      Atpakaļ