Aktualitātes

85216

Aprīlis klāt jeb punkti uz 14. burta
05.04.2018


Kā vienmēr, nemanot pietuvojusies LEL sezonas izskaņa. Aprīļa nodarbībā 14. datumā tiks salikti visi punkti uz latviešu alfabēta 14. burta – noskaidrots galīgais vietu sadalījums individuālajā kopvērtējumā. Taču treknākais punkts jau uzlikts: neatkarīgi no beidzamās, 7. kārtas rezultātiem, par LEL 21. sezonas uzvarētāju kļuvis Jānis Barons. Sveicu Jāni ar lielisko panākumu! 2. un 3. vietu ieguvēji (attiecīgi Rudolfs Benze un Anita Zaļaiskalne) ir gandrīz zināmi, taču teorētiski vēl apsteidzami. Kopvērtējuma tabula redzama “LEL nodarbības/rezultāti”.

Kas gaidāms aprīļa nodarbībā? Tā kā paredzami vēl divi svarīgi pasākumi, tad būs tikai četri ne pārāk apjomīgi uzdevumi: 2 krustvārdu mīklas un 2 ģeogrāfiska rakstura konkursi. Sezonas sākumā solīju lielu īpatsvaru ģeogrāfijas tematikai. Solījumu pildu līdz galam!

Svarīgie nekonkursu pasākumi būs nu jau par tradīciju kluvusī krustvārdu mīklu risināšanas čempionāta pirmā desmitnieka apbalvošana, kā arī ikgadējā atskaišu-pārvēlēšanu sapulce. Lūgums LEL biedriem maksimāli kupli apmeklēt aprīļa nodarbību, sagatavot savus ierosinājumus un priekšlikumus; lai visiem būtu kāda teikšana par organizācijas nākotni!

Tātad, tiekamies 14. aprīlī Rīgā, Meža ielā 1, 301. auditorijā. Sākums, kā vienmēr, 11-tos, pieteikšanās kādu pusstundu pirms tam.

LEL tiesnesis V. Insbergs 
      Atpakaļ