ENG  LV 

 

74521

Zem Ivara zvaigznes – LEL individuālais čempionāts
26.11.2016


Senos laikos cilvēki uzskatījuši, ka zvaigznes ir mirušo cilvēku dvēseles...

Rudens ir laiks, kad mēs, dzīvie, atceramies un pieminam tos, kuri no mums aizgājuši – aizgājuši pavisam. 27. novembrī paiet 5 gadi, kopš vairs nav Ivara Turovska – LEL biedra, gudra un gaiša cilvēka, kura vārdā nosaukts Latvijas Erudītu līgas ikgadējais individuālais čempionāts. Informācija par Ivara atdusas vietu: tā atrodas Talsu Meža kapos – to vecajā daļā, ko neoficiāli sauc par Jauviņu kapiem. To viegli atrast, jo tā atrodas apmēram 20 m attālumā no autoceļa Talsi-Lībagi (formāli Friča Blumbaha iela 12). Neskaidrību gadījumā jebkurā laikā var griezties pēc palīdzības pie Viktora Insberga! Ivara atdusas vietas fotogrāfija redzama šeit.

 

Atcerēsimies un pieminēsim arī citus LEL biedrus, kas vairs nav starp mums: Jāni Alksni, Ati Valteru, Ollertu Zibeni, Dagniju Šmiti.

Kārtējā, nu jau astotā LEL individuālā čempionāta atlases sacensības notiks 2016. gada 10. decembrī, fināls – 2017. gada 14. janvārī. Uzvarētājam tiks  Ivara Turovska ceļojošā balva. Čempionāta nolikumu var apskatīt šeit.

Kas vēl bez nolikumā rakstītā paredzēts čempionāta sacensībās? Pirmkārt, čempionāta pauzēs gan atlases sacensībās, gan finālā paredzēti “Karstās kartes” turnīri. Otrkārt, skatītāji un tie dalībnieki, kuri brīvi attiecīgajā kārtā, finālsacensībās varēs ar anketu palīdzību aktīvi sekot līdzi sacensību norisei. Treškārt – varbūt vēl kas, sīkāk pagaidām neminams, taču uzzināms tikai tad, ja Jūs, cienījamie interesenti, piedalīsities vai vismaz apmeklēsiet minētajos pasākumos  Rīgā, Meža ielā 1, 301. auditorijā!

Tiekamies jau 10. decembrī!

LEL valde

 


      Atpakaļ