Aktualitātes

41266

Izrāde turpinās!
07.01.2014


Cien. erudīti!
Sveicieni un visa laba vēlējumi Jaunajā gadā!

„The show must go on” jeb izrādei jāturpinās – tā pagājušā gadsimta beigās simtstūkstošgalvaina pūļa priekšā dziedāja grupa „Queen”. Arī mūsu izrādei – Ivara Turovska 2013./14. gada individuālajam čempionātam jāturpinās, un tā arī turpināsies 11. janvārī Rīgā, Meža ielā 1. Kaut arī mēs neceram uz skatītāju tūkstošu interesi, tomēr dažus desmitus skatītāju ļoti gaidām ierodamies. Šoreiz skatītājus sagaida sevišķi interesanta izrāde, kur viņiem būs ierādītas ne tikai statistu lomas.

Sīkāk ar individuālā čempionāta fināla plānoto norisi jūs varat iepazīties 2013. gada 25. novembrī publicētajā nolikumā, kā arī klātpievienotajā norises kārtībā.

Finālturnīra dalībnieku sastāvā ir viena izmaiņa. Baiba Līviņa aizņemtības darbā dēļ atteicās piedalīties, tāpēc viņas vietu ieņem Kārlis Skrastiņš. Līdz ar to pirmais rezervists tagad ir Alberts Auziņš, otrais rezervists - Agnese Kursiša. Kopējais finālturnīra dalībnieku aktualizētais „alfabētiskais” saraksts ir šāds: Uldis Apsalons, Jānis Barbans, Jānis Barons, Rudolfs Benze, Biruta Grunska, Ojārs Kaņepājs, Līga Kriķīte, Gints Rasa, Kārlis Skrastiņš, Pēteris Veidemanis, Sibilla Vīnzarāja, Anita Zaļaiskalne.

Vēlreiz atgādinām, ka sākam šoreiz neparasti agri: dalībniekus gaidām ierodamies jau no 9.15, lai plkst. 10.00 varētu „pacelt priekškaru”. Neaizguļaties!

LEL valde

P.S. Ar šo gadu ir izstrādāts šķīrējtiesas reglaments, ar kuru var iepazīties mājas lapas sadaļā „LEL dokumenti”.
      Atpakaļ