ENG  LV 

 

74270

Sarkanbaltsarkanā gaisotnē
15.11.2016


Jā, tieši tā 12. novembrī tika aizvadīta LEL 20. sezonas trešā nodarbība, kas, kā vienmēr rudens beidzamajā mēnesī, tika veltīta Latvijai.

Nodarbība šoreiz bija ļoti piesātināta, jo programmā bija LEL komandu čempionāta otrā kārta nodarbības ieskaņā , kā arī 5 individuālie uzdevumi.

Komandu čempionāta 2. kārtā piedalījās 8 komandas, tai skaitā vieskomanda ar nosaukumu “Ciemiņi”. Sacensību vadītāja Anita šoreiz bija sarūpējusi jautājumus par Latvijas tematiku.

Jāatzīmē, ka vieglu jautājumu praktiski nebija, tie bija grūti vai ļoti grūti. Pēc mana subjektīvā vērtējuma grūtības pakāpe apmēram 8,5 desmit baļļu skalā; par to liecina arī tas, ka atsevišķās kārtās vairums komandu ieguva 1-3 punktus no 10 iespējamiem. Bet varbūt tā ir tikai aizbildināšanās, jo šoreiz manis pārstāvētā komanda bez Sanitas sastāvā ierindojās turnīra tabulas beigās. Sanita, ātrāk atgriezies ierindā – bez tevis “Provincei” klājas grūti!

Komandu čempionāta 2. kārtas rezultāti, kas tiek ieskaitīti kopvērtējumā,  ir šādi: “Relako” – 29 punkti no 50 iespējamiem, “Sfinksa” (kapt. A. Kursiša) un “Tīnužmuiža” (kapt. J. Barons) – pa 22, “Ūdensgalvas” (kapt. O. Kaņepājs) – 20, “Gadījuma sakari” (kapt. K. Skrastiņš) – 18, “Province” (kapt. V. Insbergs), “Sapņu ķērāji” (kapt. I. Purnis), “Ciemiņi” (kapt. L. Kiršfelde) – pa 17. Fināla sacensībā par saldajām balvām sacentās “Relako” un “Sfinksa” (precīzāk par “Tīnūžmuižu” atbildēja uz papildjautājumu). Tāpat kā septembrī, arī šoreiz uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešami papildjautājumi, un arī šoreiz pārāka bija “Relako”. Neapšaubāmi, ka labam kapteinim Rudolfam Benzem ir arī labi matroži! Pilni komandu čempionāta 2. kārtas rezultāti redzami sadaļā LEL nodarbības/Rezultāti, bet sadaļā LEL nodarbības/uzdevumi publicēti komandu turnīra otrās spēles jautājumi, kā arī viens no individuālo sacensību uzdevumiem.

Pēc tam sekojošajā individuālajā nodarbībā, kas sastāvēja no 2 krustvārdu mīklām un 3 cita veida konkursiem un, kas beidzās neparasti vēlu (ap 15.30.) pārliecinoši uzvarēja Rudolfs Benze – jau otro reizi pēc kārtas

Mūsu mājaslapas sadaļā Forums varat apskatīt un, vēlams, aktīvi apspriest kādu manu priekšlikumu.

Tiekamies 10. decembrī individuālā čempionāta atlases nodarbībā!

LEL galvenais tiesnesis V.Insbergs
      Atpakaļ